Poznaj naszą kadrę

Ewelina Brincat

Ewelina Brincat

Właściciel Przedszkola

Moim marzeniem było stworzenie placówki zapewniającej dzieciom bezpieczny pobyt, możliwość rozwoju intelektualnego i emocjonalnego - Przedszkola w którym dziecko rozwija kreatywność, fantazję, odkrywa świat i zostaje wprowadzone w krainę języków obcych. Nasza Kadra to młodzi, wykształceni, nauczyciele-pasjonaci, którzy wykorzystują najnowsze metody edukacyjne, gwarantujące nauczanie na wysokim poziomie.

 

Studia podyplomowe Zarządzanie Pracą

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

 

Magister filologii germańskiej i Informacji Naukowej

Uniwersytet Heinricha Heinego w Düsseldorfie

Zapisując swoje dziecko do ABRACADABRA wybieracie Państwo doskonały, sprawdzony sposób, by opanowało ono język obcy na wysokim poziomie. Dbamy również o to, by zajęcia te nie były dla dzieci żmudnym obowiązkiem ale również doskonałą wszechrozwijającą zabawą i przygodą.

Co u nas słychać na Facebook'u