Poznaj naszą kadrę

Urszula Zduńczyk-Bielska

Urszula Zduńczyk-Bielska

Dyrektor

Magister filologii angielskiej o kierunku tłumaczeniowym. Posiada certyfikaty LCCI, MUCIA oraz przygotowanie pedagogiczne. Prowadzi zajęcia językowe z zakresu języka ogólnego i biznesu. Nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego zarówno dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Studia podyplomowe - Zarządzanie Oświatą.

Prowadzi zajęcia z zaangażowaniem i entuzjazmem wykorzystując nowoczesne metody i środki nauczania. Osoba otwarta, kreatywna, łatwo nawiązująca kontakt.

Praca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji, a także motywuje do ciągłego zgłębiania metodyki nauczania i przekazywania wiedzy małym i jednocześnie bardzo wymagającym przedszkolakom.

Zapisując swoje dziecko do ABRACADABRA wybieracie Państwo doskonały, sprawdzony sposób, by opanowało ono język obcy na wysokim poziomie. Dbamy również o to, by zajęcia te nie były dla dzieci żmudnym obowiązkiem ale również doskonałą wszechrozwijającą zabawą i przygodą.

Co u nas słychać na Facebook'u