Przedszkole językowe czynne jest w godzinach 6.30-16.30.

W przedszkolu językowym realizujemy podstawę programu wychowania przedszkolnego połączoną z codzienną nauką języka angielskiego.

Centrum Języków Obcych dla Dzieci oferuje również drugą formę edukacji językowej dla dzieci - popołudniowe kursy językowe dla dzieci 1 lub 2 razy w tygodniu.

Nauka w ABRACADABRA w wieku przedszkolnym (od 2,5 lat) to doskonała "inwestycja", która procentuje już w szkole podstawowej - oprócz wymiernej wiedzy, pewność siebie na zajęciach językowych, brak barier językowych, motywacja do dalszej nauki.

Nasi lektorzy to osoby posiadające pełne kwalifikacje do nauczania języka obcego, doświadczenie w pracy z najmłodszymi oraz niesamowitą energię i kreatywność, bez których efektywne nauczanie dzieci nie jest możliwe.

Zajęcia dodatkowe nieodpłatne:

• język angielski (codziennie)
  • zajęcia plastyczne
  • zajęcia rytmiczne
  • szachy
  • tenis
  • język niemiecki
  • gimnastyka dla smyka
  • zajęcia umuzykalniające metodą Suzuki

Odpłatne zajęcia:

spotkanie z Native Spaeakerem, Terence Clark Ward - angielski z gitarą - I can sing in English