Organizacja

Propozycja dla Dzieci (od 2,5 do 6 lat), pozwalająca w czasie spotkań w małych grupach poznawać świat przedszkolny, jednocześnie ucząc się języka angielskiego.

Przez wspólną zabawę z rówieśnikami i doświadczonym nauczycielem pomagamy dzieciom oswoić nieznane i poznać radość bycia przedszkolakiem.

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 16:30.

W tym czasie każda z grup codziennie bierze udział w zajęciach prowadzonych przez nauczyciela wychowania przedszkolnego realizującego podstawę programową w języku polskim oraz w zajęciach prowadzonych przez nauczyciela lektora wyłącznie w języku angielskim.

Nasi nauczyciele posiadają odpowiednie kwalifikacje, które umożliwiają im w pełni profesjonalnie korzystać z proponowanych metod nauczania zarówno przedszkolnego, jak i językowego.

Współpracujemy z lekarzem pediatrą, psychologiem, logopedą oraz poradnią psychologiczno-pedagogiczną.

Przykładowy plan dnia:

Poniedziałek / Monday

Czesne obejmuje bezpłatne zajęcia dodatkowe: zajęcia plastyczne, zajęcia rytmiczne, język angielski (codziennie), gimnastykę dla smyka, zajęcia kreatywne - Sensorki, kinezjologię edukacyjną z elementami jogi integralnej i muzykoterapii, szachy. Dla dzieci ze wskazaniem zapewniamy wczesne wspomaganie rozwoju, terapię ręki, terapię pedagogiczną, integrację odruchów ustno-twarzowych dr Masgutowej, terapię neurotaktylną, elementy integracji sensorycznej oraz diagnozę pedagogiczną.

Badaniem logopedycznym objęte są wszystkie dzieci.

Zajęcia z religii organizowane są na prośbę rodziców.

Ponadto odpłatnie odbywa się zumba kids oraz terapia logopedyczna.

Przedszkole zastrzega sobie prawo do zmiany zajęć dodatkowych.