Strefa rodzica

Program dydaktyczny

Na koniec miesiąca rodzice otrzymują informacje o zrealizowanym programie dydaktycznym w danym miesiącu.

Sprawy bieżące

Planowane wydarzenia przedszkola wywieszane są na tablicy ogłoszeń, inf. o nich zawarte są również w zakładce Aktualności na stronie internetowej. Jadłospis wywieszany jest na tablicy informacyjnej w szatni.

Postepy dziecka

Postępy dziecka diagnozowane są co trzy miesięce, pod koniec czerwca na podstawie przeprowadzonych obserwacji , rodzic otrzymuje opisową informację zbiorczą o postępach dziecka.

Przedszkole organizuje konsultacje na których rodzicom udostępniana jest pełna dokumentacja dziecka.