Dzieci uczą się przez wszystko co robią

„Dzieci, które zaczynają w bardzo wczesnym wieku uczyć się języka obcego, potrafią lepiej zrozumieć własny język ojczysty, jako że stają się świadome istnienia języka jako takiego. Ich kulturalny światopogląd jest szerszy niż u dzieci jednojęzycznych, którym często wydaje się, że w świecie liczy się jedynie ich język, kultura i zwyczaje. Wprowadzenie języka obcego do świata dziecka pomaga rozwinąć tolerancję dla ludzi z innych kręgów kulturowych, co w dalszej perspektywie przyczynia się do międzynarodowego porozumienia”.
Renzo Titone „Bilingual Education as a Big Game” („Dwujęzyczna edukacja jako wielka gra”).

Przedszkole językowe

Szkoła językowa

ul. Jagiellońska 5
ul. Kilińskiego 35a